Pokoje i cennik | Ośrodek Łańsk

Główna zawartość

Pokoje i cennik

Rezerwacja online
 
Data przyjazdu
 
Data wyjazdu
 
first

Puszcza

Puszcza to przedwojenny pałac myśliwski zbudowany z muru pruskiego, z dachem pokrytym trzciną. Gościł m.in. Hermana Goeringa, Fidela Castro, Leonida Breżniewa. W budynku znajduje się recepcja, sala bankietowa oraz Restauracja Łańska z barem. Komfortowe noclegi zapewniamy w pokojach i apartamentach na parterze i na piętrze.

Budynek główny
Na zdjęciu budynek
Na zdjęciu sypialnia
Na zdjęciu salon
Plac zabaw
Widok na Puszczę z lotu ptaka
Na zdjęciu pensjonat
Na zdjęciu pokój kominkowy
Na zdjęciu apartament
Na zdjęciu plaża
Na zdjęciu zabawki leżące na plaży

Leszcz

Budynek Leszcz jest bezpośrednio położony nad jeziorem i posiada własne molo oraz plażę. Wszystkie pokoje i apartamenty są umiejscowione na parterze. Leszcz ma swoją ciekawą historię. W latach siedemdziesiątych XX wieku gościli w niej między innymi szachinszach Iranu Mohammad Reza Pahlawi oraz król Belgii Baldwin I Koburg.


Okoń

Budynek „Okoń” położony jest w lesie, nieopodal jeziora. Wszystkie pokoje i apartamenty są umiejscowione na parterze. W latach siedemdziesiątych XX wieku wypoczywał w niej Edward Gierek. Budynek „Okoń” jest bliźniaczy do budynku „Leszcz”.

Na zdjęciu pensjonat
Na zdjęciu drzewa
Na zdjęciu lóżka
Na zdjęciu pokój widokowy
Na zdjęciu molo
Na zdjęciu budynek
Na zdjęciu namiot i hamak

Perkoz

„Perkoz” jest budynkiem dawnych koszar kadry oficerskiej. Położony jest w lesie, na skraju łąk. Na parterze i piętrze znajdują się wygodne pokoje i apartamenty oraz 2 nowoczesne multimedialne sale konferencyjne, z możliwością połączenia w jedną salę, dla których zapewniamy pełne zaplecze i obsługę cateringową.


Gawra

„Gawra” to budynek z fasadą w stylu muru pruskiego. Położony jest bezpośrednio nad jeziorem, w pobliżu przystani, plaży  i budynku głównego „Puszcza”. Znajduje się tu 5  komfortowych  apartamentów  z widokiem na jezioro o standardzie 3*+. Gawra ma bardzo interesującą historię. W latach sześćdziesiątych XX wieku wypoczywał w niej Wiesław Gomułka.

Na zdjęciu budynek
Na zdjęciu budynek
Na zdjęciu apartament z aneksem
Na zdjęciu aneks kuchenny
Na zdjęciu przytań

Domki fińskie

Pięć oryginalnych domków fińskich, tzw. „Finek”, to dar premiera Finlandii, którego zauroczył pobyt w Łańsku. Każdy z domków położony jest w lesie, nieopodal jeziora, w zacisznej części kompleksu i posiada bezpośredni dostęp do własnej przystani. Do każdego domku prowadzi bezpośrednia droga, która umożliwia dojazd samochodem. Finki zapewniają komfortowy wypoczynek dla sześciu osób z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka. Budynek składa się z 3 sypialni, przestronnego salonu z kominkiem, jadalni, w pełni wyposażonej kuchni, dwóch łazienek oraz dużego tarasu z meblami wypoczynkowymi.

Scrool up