Atrakcje turystyczne i okolice | Ośrodek Łańsk

Główna zawartość

atrakcje turystyczne w okolicy - zdjęcie w tle - jezioro

Atrakcje

Rezerwacja online
 
Data przyjazdu
 
Data wyjazdu
 
first
Atrakcje

Unikalne otoczenie

Niezwykle kameralny i malowniczo położony kompleks znajduje się w sercu Lasu Warmińskiego, na terenie Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej oraz w strefie Natura 2000, co daje gwarancję spędzenia czasu w ciszy, spokoju, z dala od miejskiego zgiełku oraz możliwość bliskiego obcowania z dziką naturą.

Na zdjęciu Dąb
Szczegółowe informacje

100 m2, parter

Wyposażenie:

  • punkt 1
Na zdjęciu wędkująca kobieta
Atrakcje

Łańsk dla aktywnych

Łańsk to nie tylko wypoczynek i relaks. Nasi Goście cenią to miejsce również za możliwość aktywnego i zdrowego wypoczynku w otoczeniu dziewiczej przyrody. Łańsk oferuje swoim Gościom wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Do dyspozycji naszych Gości mamy boiska do piłki nożnej, siatkowej, badmintona, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz trasy rowerowe i spacerowe. 

Szczegółowe informacje

100 m2, parter

Wyposażenie:

  • punkt 1
Atrakcje

Łańsk - enklawa ciszy i spokoju

Unikalne położenie Łańska, to nasz niewątpliwie największy atut. Nasi Goście cenią to miejsce za intymność, którą im daje oraz możliwość wypoczynku w otoczeniu dziewiczej przyrody i wszechogarniającą ciszę i spokój.

Na zdjęciu las warmiński
Szczegółowe informacje

100 m2, parter

Wyposażenie:

  • punkt 1
Na zdjęciu muzeum przyrody
Atrakcje

Atrakcje turystyczne okolicy

Wypoczynek w Łańsku można połączyć również ze zwiedzaniem niezwykle ciekawych miejsc w okolicy.

Szczegółowe informacje

100 m2, parter

Wyposażenie:

  • punkt 1
Atrakcje

Atrakcje sportowo-rekreacyjne w okolicy

Dla osób poszukujących aktywnych form spędzania wolnego czasu oraz adrenaliny, polecamy Park Rozrywki w Butrynach. Zimą warto wybrać się na pobliski stok narciarski w miejscowości Ruś.

Na zdjęciu pole golfowe
Szczegółowe informacje

100 m2, parter

Wyposażenie:

  • punkt 1
Atrakcje

Łańsk - dzieciom

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawią, że ich pobyt w Łańsku będzie niezapomnianą przygodą.  Plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą, drabinkami oraz zjeżdżalnią to jedna z nich. W czasie niepogody na naszych małych Gości czeka  pokój zabaw. Na terenie Ośrodka znajdują się również drewniane huśtawki, podwieszane bujaki oraz hamaki. Z kolei na czystej plaży nad jeziorem maluchy chętnie zbudują zamki z piasku lub ulepią piaskowe babki. Zapraszamy też do niczym nieskrępowanej zabawy na naszych ogromnych terenach zielonych, korzystania z boisk sportowych czy wycieczek rowerowych. Małych miłośników przyrody zapraszamy do obserwacji dzikich leśnych i wodnych przyjaciół. W czasie niepogody nasi mali Goście znajdą również mnóstwo atrakcji w specjalnie przygotowanym dla nich pokoju zabaw. 

Scrool up