Łańsk - Dzieciom | Ośrodek Łańsk

Główna zawartość

Rezerwacja online
 
Data przyjazdu
 
Data wyjazdu
 
first
Łańsk - Dzieciom

Plac zabaw w sercu puszczy

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Jedną z nich jest położony wśród zieleni, otoczony lasem - plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą, drabinkami oraz zjeżdżalnią. Na terenie Ośrodka znajdują się również drewniane huśtawki, podwieszane bujaki oraz hamaki.

Łańsk - Dzieciom

Zabawa na plaży i w wodzie

Na czystej plaży nad Jeziorem Łańskim maluchy chętnie zbudują zamki z piasku, ulepią piaskowe babki, czy też dla ochłody, w letnie dni popluskają się w jeziorze. W chłodniejsze dni, nasi najmłodsi Goście wraz z opiekunami mogą korzystać z wodnych szaleństw w basenie. Świetna zabawa dla całej rodziny  - gwarantowana!

Łańsk - Dzieciom

Atrakcje sportowe dla dzieci

W myśl zasady: "w zdrowym ciele, zdrowy duch", zapraszamy do niczym nieskrępowanej zabawy na naszych ogromnych terenach zielonych, korzystania z boisk sportowych, wycieczek rowerowych. Zachęcamy również do rodzinnych wypraw kajakiem czy rowerem wodnym po Jeziorze Łańskim. Podczas wspólnych, rodzinnych wypraw można z bliska podziwiać łańską faunę i florę oraz prawdziwie zrelaksować się.

Łańsk - Dzieciom

W łańskim siodle

Dzięki współpracy ze Sportowym Klubem Jeździeckim Hippika Tomaszkowo nasi najmłodsi Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji oferowanych przez Klub. Jazda na lonży, trening skokowy, konne wyprawy łańskimi dróżkami, to tylko niektóre z naszych niespodzianek. W letnie, ciepłe dni polecamy rodzinne przejażdżki bryczką po okolicy. Ciekawi jesteśmy, co nasze młode damy powiedziałyby na konną sesję w łańskim plenerze? 

Scrool up