Sezon ślubny 2018

Unikalne położenie, serdeczna atmosfera oraz tradycyjna polska kuchnia

Zapraszamy do organizacji zaślubin i przyjęć weselnych w Łańsku.

Zapewniamy przestronną restaurację usytuowaną w przedwojennym pałacyku myśliwskim Puszcza , w której możemy podjąć do 140 osób. Do sali bankietowej przylega słoneczny taras oraz ogród wraz z placem zabaw dla dzieci, pięknie wkomponowany w zakole Łyny.
Zachęcamy także do organizacji poprawin i innych imprez plenerowych na zielonych terenach ośrodka. Ślub poza miastem, na powietrzu i naturalne dekoracje w kolorze “greenery” to hit kolejnego sezonu ślubnego.

Serdeczie zapraszamy w każdy weekend do odwiedzenia legendarnego kurortu Łańsk i skosztowania naszych propozycji kulinarnych a’la carte.

Udzielanie ślubów w kaplicy

Na terenie ośrodka – w zakolu rzeki Łyna na wzniesieniu – zlokalizowana jest urokliwa kaplica rzymskokatolicka, w której odbywają się posługi sakramentów w tym udzielanie ślubów. Jest to idealna okazja do zaślubin w romantycznym miejscu wśród zieleni.

Kompleks Recepcyjno-Wypoczynkowy Łańsk to zespół kilku całorocznych obiektów hotelowych, w którym oferujemy noclegi dla blisko 130 osób.
Unikalne położenie ośrodka, serdeczna atmosfera oraz tradycyjna polska kuchnia to gwarancja udanego przyjęcia w Łańsku.

Ceny menu weselnego już od 165 zł – poprawin od 45,- zł.

Wesela i poprawiny – zapraszamy do organizacji!

Wszystkie pary poszukujące idealnego miejsca na swoje wymarzone wesele zachęcamy do kontaktu z naszą konsultantką ślubną.

Doświadczenie, jakie posiadamy w organizacji imprez okolicznościowych oraz indywidualna opieka nad każdym wydarzeniem daje narzeczonym gwarancję spokojnego przeżywania  swojej uroczystości.

Zapytania o wolne terminy oraz wybór menu prosimy kierować do:

Anna Skórka kom.508 688 850

+48 89 512 11 80

anna.skórka@lansk.pl

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock