Wigilia dla firm

Spotkania świąteczne w Łańsku to wspaniały pomysł na podsumowanie mijającego roku udanej współpracy w magicznej atmosferze warmińskiego lasu.

Spotkania świąteczne.

Serdecznie zapraszamy do organizacji spotkania wigilijnego w niepowtarzalnej łańskiej atmosferze.

Firmowa wigilia dla pracowników / kontrahentów to idealny moment na podsumowanie mijającego roku. Jest to także najlepszy czas na  podziękowania , wyróżnienia i podarunki dla Waszych partnerów biznesowych za zaangażowanie i owocną współpracę w minionych dwunastu miesiącach.

Tradycyjna kolacja wigilijna w gronie współpracowników jest również wspaniałą okazją do integracji zespołu oraz wzmocnienia pozytywnego wizerunku firmy. Magiczna aura spokoju panująca w Łańsku sprzyja chwilom refleksji i wyciszenia, które są nieocenione  w nadchodzącym okresie  świątecznych przygotowań.

Oferta specjalna

W ramach naszej oferty w dniach 03.12-21.12.2018 r.proponujemy m.in.

  • wyjątkowe menu utrzymane w tradycji polskiej wigilii – już od 65,-zł / os.
  • świąteczny wystrój sali ze świeżych drzewek i naturalnych ozdób
  • profesjonalną obsługę kelnerską
  • rabat w wysokości 30 % na noclegi

Proponujemy atrakcje dodatkowe na życzenie: wizyta Mikołaja i wręczanie prezentów, wspólne kolędowanie z akompaniamentem, występ kapeli ludowej, muzyka na żywo, fotobudka, oprawa muzyczna i świetlna DJ’a  etc.

*przykładowe menu wigilia-firmowa-2018

Serdecznie Zapraszamy do Łańska

Unikalne położenie ośrodka, wyjątkowa rodzinna atmosfera oraz tradycyjna polska kuchnia to gwarancja udanego spotkania w gronie współpracowników. Zapraszamy do składania rezerwacji. Szczegółowych informacji na temat oferty udziela Pani Anna Skórka: +48 89 512 11 80,   anna.skorka@lansk.pl

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock