Świąteczne spotkania

Wigilia firmowa  to wspaniała okazja na podsumowanie mijającego roku, wraz ze współpracownikami w magicznej, łańskiej atmosferze .

Wigilia firmowa.

Zgodnie z coroczną tradycją, wraz ze zbliżającym się końcem roku, zapraszamy do organizacji spotkań wigilijnych w niepowtarzalnej łańskiej atmosferze. Kompleks Recepcyjno Wypoczynkowy Łańsk to miejsce niebanalne, z wieloma walorami przyrodniczymi oraz  ciekawą i nietuzinkową historią. Magiczna aura spokoju panująca w Łańsku sprzyja chwilom refleksji i wyciszenia, które są nieocenione w nadchodzącym okresie  świątecznych przygotowań

Firmowa wigilia dla pracowników / kontrahentów to idealny moment na podsumowanie mijającego roku. Jest to także najlepszy czas na  podziękowania, wyróżnienia i podarunki dla Waszych partnerów biznesowych, za zaangażowanie i owocną współpracę w minionych dwunastu miesiącach.

Oferta specjalna

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty świątecznych spotkań dla firm. W okresie od 2 grudnia do 20 grudnia proponujemy m.in.

  • wyjątkowe menu utrzymane w tradycji polskiej wigilii – już od 75,-zł / os.
  • świąteczny wystrój sali ze świeżych drzewek i naturalnych ozdób
  • profesjonalną obsługę kelnerską
  • rabat w wysokości 25 % na dodatkowe napoje
  • rabat w wysokości 30 % na noclegi

Oferujemy także atrakcje dodatkowe na życzenie: wizyta Mikołaja i wręczanie prezentów, wspólne kolędowanie z akompaniamentem, występ kapeli ludowej, muzyka na żywo, fotobudka, oprawa muzyczna i świetlna DJ’a, transport zaproszonych Gości ze wskazanej miejscowości  etc.

*przykładowe menu  wigilia-firmowa-2019

Serdecznie Zapraszamy do Łańska

Unikalne położenie ośrodka, wyjątkowa rodzinna atmosfera oraz tradycyjna polska kuchnia to gwarancja udanego spotkania w gronie współpracowników. Nasz Szef Kuchni specjalnie dla Państwa przygotuje dedykowane menu dostosowane do kulinarnych preferencji i w ramach przeznaczonego na tą okoliczność budżetu. Szczegółowych informacji na temat oferty udzieli recepcja o.środka: +48 89 512 11 80,   recepcja@lansk.pl

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock