Weekend za pół ceny w legendarnym kurorcie

weekend za pół ceny

Kompleks Recepcyjno -Wypoczynkowy Łańsk jest partnerem kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Niewątpliwie to ciekawa forma zachęcenia Polaków do poznawania niezwykłych zakątków naszego kraju i organizowania wypoczynku właśnie w Polsce. Mając na uwadze sukcesy poprzednich edycji z lat 2017 – 2018  przygotowaliśmy kolejną bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną dotyczącą pobytu weekendowego w naszym ośrodku.

odkryj Łańsk

Szczerze powiedziawszy legendarny kurort wciąż jest dla niektórych owiany aurą tajemniczości a wiedza o naszym ośrodku kończy się na wpisie w Wikipedii 🙂 Naszym skromnym zdaniem czas to zmienić i zaplanować swój pierwszy pobyt w miejscu, które onegdaj kryło się za kryptonimem W-1. Las warmiński budzi się do życia wczesną wiosną a z nim nasza witalność. Innymi słowy to idealny moment na podarowanie sobie solidnej dawki natury, okraszonej nutą historii za niewielką cenę.

oferta specjalna

Promocja obowiązuje w okresie od 15.03 do 17.03.2019 r. i będzie realizowana za cenę niższą o 50% w stosunku do regularnej ceny za usługę główną. Akcja niższych cen obejmuje usługi noclegowe “cena za pokój ze śniadaniem”, których wykaz znajduje się w naszej ofercie w zakładce “cennik“.

Dodatkowo w cenie pobytu proponujemy naszym Gościom :

  • plac zabaw dla dzieci
  • boiska do gier zespołowych,
  • tenis stołowy, badminton, gry planszowe, bibliotekę
  • parking,
  • Internet WiFi.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty smacznych obiadów i kolacji serwowanych w naszej restauracji oraz aktywnego spędzenia czasu w pięknej okolicy Łańska. Na życzenie Gości udostępniamy rowery i kijki do nordic walking, a także sanki, narty i buty biegowe  w zależności od kaprysów wiosennej aury.

informacje i rezerwacje

Zgodnie z regulaminem organizatora akcji * sprzedaż ofert rozpocznie się w dniu 28 lutego. Oferta jest limitowana, a jej ograniczenie wynika z ilości dostępnych miejsc noclegowych w naszym ośrodku. Warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest uzyskanie rezerwacji gwarantowanej na pobyt we wskazanym okresie. Rezerwację gwarantowaną można uzyskać poprzez zarezerwowanie dostępnych usług noclegowych i zapłatę przelewem zaliczki w wysokości min. 30%  kosztów pobytu w ciągu 3 dni roboczych od złożenia rezerwacji.

Zapraszamy do kontaktu z recepcją pod nr tel. 89 512 11 80, tel. kom. 697 694  615, e-mail: recepcja@lansk.pl

Konto KR – W Łańsk nr 32 1130 1017 0020 1466 4320 0003.

* Organizatorem akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” jest Polska Organizacja Turystyczna z siedzibą w Warszawie przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa. Regulamin akcji znajdziecie w tym linku.

SiteLock