Weekend za pół ceny w Łańsku
Kompleks Recepcyjno -Wypoczynkowy Łańsk jest partnerem III edycji ogólnopolskiej akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” mającej na celu zachęcenie Polaków do poznawania niezwykłych zakątków naszego kraju i organizowania wypoczynku właśnie w Polsce.  Po sukcesie dwóch edycji 2017  przygotowaliśmy kolejną bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną dotyczącą pobytu weekendowego w naszym ośrodku. Warmia wczesną wiosną prezentuje się zaskakująco. Mówi się, że w marcu jak w garncu i to prawda –  raz kraina lodu i jeziora skute lodem raz przedwiośnie i kwitnący las. Zapraszamy do odwiedzenia legendarnego kurortu !

Oferta promocyjna będzie obowiązywać w okresie od 09.03.2018 do 11.03.2018 r. i będzie realizowana za cenę niższą o 50% w stosunku do regularnej ceny za usługę główną. Sprzedaż ofert rozpocznie się w środę 21 lutego. Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją pod nr tel. 89 512 11 80, e-mail: recepcja@lansk.pl

Oferta promocyjna obejmuje usługi noclegowe “cena za pokój ze śniadaniem”, których wykaz znajduje się w naszej ofercie w zakładce “cennik“.

Dodatkowo w cenie pobytu proponujemy naszym Gościom :

  • korzystanie z krytego basenu wraz z sauna i salą fitness,
  • plac zabaw dla dzieci oraz boiska do gier zespołowych,
  • tenis stołowy, badminton, gry planszowe, bibliotekę
  • parking,
  • Internet WiFi.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty smacznych obiadów i kolacji serwowanych w naszej restauracji oraz aktywnego spędzenia czasu w pięknej okolicy Łańska. Na życzenie Gości udostępniamy rowery i kijki do nordic walking, a także sanki, narty i buty biegowe .
Oferta jest limitowana, a jej ograniczenie wynika z ilości miejsc noclegowych w naszym ośrodku. Warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest uzyskanie rezerwacji gwarantowanej na pobyt we wskazanym okresie. Rezerwację gwarantowaną można uzyskać poprzez zarezerwowanie dostępnych usług noclegowych i zapłatę przelewem zaliczki w wysokości min. 30% szacunkowych kosztów pobytu w ciągu 3 dni roboczych od złożenia rezerwacji.

Konto KR – W Łańsk nr 32 1130 1017 0020 1466 4320 0003.

Organizatorem akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” jest Polska Organizacja Turystyczna z siedzibą w Warszawie przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa. Regulamin akcji znajduje się pod adresem www.polskazobaczwiecej.pl.

SiteLock