Weekend za pół ceny w Łańsku

Kompleks Recepcyjno -Wypoczynkowy Łańsk jest partnerem II edycji ogólnopolskiej akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” mającej na celu zachęcenie Polaków do poznawania niezwykłych zakątków naszego kraju i organizowania wypoczynku właśnie w Polsce.  Po sukcesie wiosennej edycji  przygotowaliśmy kolejną bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną dotyczącą pobytu weekendowego w naszym ośrodku. Warmia jesienią prezentuje się niezwykle kolorowo a grzybów i ryb wciąż nie ubywa. Zapraszamy do odwiedzenia legendarnego kurortu !

Oferta promocyjna będzie obowiązywać w okresie od 06.10.2017 do 09.10.2017 r. i będzie realizowana za cenę niższą o 50% w stosunku do regularnej ceny za usługę główną.

Oferta promocyjna obejmuje usługi noclegowe “cena za pokój ze śniadaniem”, których wykaz znajduje się w naszej ofercie w zakładce “cennik“.

Dodatkowo w cenie pobytu proponujemy naszym Gościom :

  • korzystanie z krytego basenu wraz z sauna i salą fitness,
  • plac zabaw dla dzieci oraz boiska do gier zespołowych,
  • tenis stołowy, badminton, gry planszowe,
  • parking,
  • Internet WiFi.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty smacznych obiadów i kolacji serwowanych w naszej restauracji oraz aktywnego spędzenia czasu w pięknej okolicy Łańska. Na życzenie Gości udostępniamy rowery, kijki nordic walking, sprzęt pływający i wędki.
Oferta jest limitowana, a jej ograniczenie wynika z ilości miejsc noclegowych w naszym ośrodku. Warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest uzyskanie rezerwacji gwarantowanej na pobyt we wskazanym okresie. Rezerwację gwarantowaną można uzyskać poprzez zarezerwowanie dostępnych usług noclegowych i zapłatę przelewem zaliczki w wysokości min. 30% szacunkowych kosztów pobytu w ciągu 3 dni roboczych od złożenia rezerwacji.

Konto KR – W Łańsk nr 32 1130 1017 0020 1466 4320 0003.

Organizatorem akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” jest Polska Organizacja Turystyczna z siedzibą w Warszawie przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa. Regulamin akcji znajduje się pod adresem www.polskazobaczwiecej.pl.

SiteLock