Weekend listopadowy

OFERTA LAST MINUTE – 30 % NA NOCLEGI

Serdecznie zapraszamy do Łańska.

Złota polska jesień rozbudziła w nas apetyty na dobrą pogodę i prawdziwy relaks w gościnnym regionie Warmii i Mazur.  Mając to na uwadze zachęcamy do kontynuowania przygody z Łańskiem i zaplanowania kolejnej chwili wytchnienia w zaciszu rezerwatu Las Warmiński. Jak zgodnie twierdzą nasi Goście atmosfera legendarnego kurortu sprzyja odprężeniu i błogiemu lenistwu. Niech jednak nie zwiedzie nikogo ten fakt gdyż  obszerne tereny naszego ośrodka, aleje spacerowe czy pomosty widokowe są wprost stworzone dla amatorów aktywnego wypoczynku. Zapraszamy do spędzenia kilku jesiennych dni w pośród lasów i jezior Warmii 🙂

Oferta specjalna na weekend listopadowy w Łańsku

Od 31 października do 4 listopada polecamy noclegi w atrakcyjnych cenach:

  • rodzinnych pokojach już od 85 zł za dobę od osoby,
  • apartamentach już od 120 zł za dobę od osoby,
  • domkach fińskich za 800 zł za dobę dla 6 osób.
  • oraz pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolacja )
  • podczas weekendu udostępniamy rowery i sprzęt wodny gratis
  • dodatkowo polecamy degustację dań a’la carte przygotowanych na okres jesienny przez naszego Szefa Kuchni Macieja Michalskiego

 

Informacja i rezerwacja miejsc.

Bezpieczny wypoczynek, rodzinna atmosfera oraz smaczna polska kuchnia to gwarancja udanego pobytu w Łańsku. Zapewniamy bezpłatne Wi-Fi i parking.

Szczegółowych informacji na temat oferty last minute (-30% rabatu na noclegi) udzielą Państwu pracownicy recepcji:

tel. +48 697 694 615  e-mail: recepcja@lansk.pl

Serdecznie zapraszamy do Łańska na długi weekend listopadowy – oferta last minute jest aktualna w okresie od 31 października do 4 listopada 2018 r.

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock