Voucher podarunkowy

VOUCHER PODARUNKOWY

Wkrótce święto naszych kochanych seniorów – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent podpowiadamy zakup voucherów do Łańska – to upominek nietuzinkowy ! Podarujcie swoim najbliższym weekendowy pobyt w legendarnym kurorcie z 30 % rabatem albo degustację dań a’la carte w naszej łańskiej restauracji …a najlepiej jedno i drugie 🙂

Oddajemy do Waszej dyspozycji wybór przytulnych pokoi i apartamentów usytuowanych w otulinie rezerwatu Las Warmiński. Od wysokiej klasy apartamentów w Willi Gawra, położonej przy samej plaży, poprzez cenione pokoje w pałacyku mysliwskim Puszcza, po skromniejsze ale nie mniej przytulne pokoje w budynku hotelowym Perkoz przylegającym do lasu i pastwisk stadniny koni .

Szef Kuchni Maciej Michalski zaprasza do skosztowania przysmaków tradycyjnej polskiej kuchni, inspirowanych regionalnymi recepturami. Oprócz tradycyjnych propozycji obiadowych szczególnie polecamy własne wyroby w postaci pasztetów i wędzonych mięs oraz pyszne wypieki serwowane do aromatycznej kawy.


Nasi pracownicy pomogą Wam skalkulować idealną ofertę i przygotują voucher na wybraną przez Was kwotę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z recepcją :
tel. stacjonarny 89 512 11 80
tel. kom.  697 694 615
e-mail : recepcja@lansk.pl

 

SiteLock