Święta Bożego Narodzenia

Poczuj magię warmińskiego lasu…

Serdecznie zapraszamy

Nastała jesień w warmińskim lesie a to oznacza, że coraz bliżej są Święta Bożego Narodzenia. Z tego powodu już dziś zachęcamy Was do zaplanowania rodzinnego pobytu w legendarnym kurorcie.  Przygotujemy przytulne pokoje, smaczne, tradycyjne potrawy oraz zadbamy o ciepłą i rodziną atmosferę. Nie może Was zabraknąć w Łańsku w ten magiczny i wyjątkowy czas 🙂

Jak co roku zaprosimy Was do wspólnego zdobienia świątecznych drzewek w restauracji. Poprosimy najmłodszych o pomoc przy wypiekaniu pierników a jak aura dopisze,  zabierzemy całe rodziny na kulig.  Wprowadzeni w nastrój spokoju i radości będziemy razem wypatrywać pierwszej gwiazdki. Zgodnie z tradycją podzielimy się opłatkiem przy wigilijnym stole i pożyczymy wzajemnej pomyślności na kolejne lata. A po uroczystej Wigilii, wspólnie z Wami zaśpiewamy kolędy, w niepowtarzalnej atmosferze łańskiej kaplicy. Wierzymy, że to będą wspaniałe, magiczne i śnieżnobiałe Święta Bożego Narodzenia.

Oferta specjalna

W terminie 23-27 grudnia 2018 proponujemy  Wam pakiet pobytowy  – Święta Bożego Narodzenia – na który składają się m.in. :

  • 4 noclegi ze śniadaniem ( w tym 2 śniadania świąteczne )
  • Uroczysta kolacja Wigilijna
  • Świąteczny obiad w I i II Dzień Świąt
  • 3 kolacje w formie bufetu
  • Msza Pasterska w łańskiej kaplicy – prowadzi ksiądz Andrzej
  • Rodzinne dekorowanie pierników
  • Wspólne zdobienie choinek
  • Kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek (przy sprzyjającej aurze)

*szczegółowe menu dostępne tu:  menu świąteczne

Zaplanuj Święta Bożego Narodzenia w Łańsku !

Unikalne położenie ośrodka, wyjątkowa rodzinna atmosfera oraz tradycyjna polska kuchnia to gwarancja udanego wypoczynku w gronie najbliższych.   Szczegółowych informacji na temat pakietu pobytowego i warunków rezerwacji udzielą Państwu pracownicy recepcji pod nr. tel. +48 697 694 615 , e-mail: recepcja@lansk.pl

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock