Smaczna oferta restauracji w Łańsku

Tradycyjna kuchnia warmińska

Łańsk - restauracja

Lokalizacja

W centralnym punkcie ośrodka, w bliskim sąsiedztwie jeziora.

Restauracja

Restauracja jest czynna w godzinach  12.00 – 20.00.

Bar

Bar jest czynny w godzinach 12.00 – 22.00.
}

Posiłki serwujemy

Śniadanie 8.00 – 10.00. Obiad 13.00 – 15.00. Kolacja 18.00 – 19.00.

Co oferuje Kuchnia

Restauracja w Łańsku serwuje smaczne potrawy tradycyjnej kuchni polskiej czerpiąc inspiracje ze sprawdzonych warmińskich receptur. Dbamy o dostawy świeżych i regionalnych produktów, na bazie których przyrządzamy pyszne dania na domowy sposób. 

Nasi kucharze wytrawnie przygotowują dania z mięsa wieprzowego i drobiu, a w komponowaniu menu wykorzystują łatwo dostępne nowalijki, ryby oraz owoce leśne. Szczególnie zachęcamy do skosztowania własnoręcznych łańskich wypieków w postaci chleba i ciast. Nieodłącznym elementem kuchni regionalnej na Warmii i Mazurach są zupy, które w Łańsku są warzone w myśl lokalnej zasady gospodarności i wykorzystywania wszystkich dostępnych produktów. Są to zatem smaczne, proste i syte dania, bogate w składniki odżywcze.

Szef Kuchni Maciej Michalski poleca :

Pasztet ze śliwką w konfiturze z czerwonej cebuli i żurawiny

 Pikantna zupa rybna z lina

 Dzyndzałki warmińskie z dziczyzną polane okrasą z gęsiego smalcu

Sum pieczony z borowikami, podany z kopytkami ziołowymi, szpinakiem i wiśniowym pomidorem

Jabłecznik Łański z opalaną bezą 

Potrawy przygotowywane w kuchni Kompleksu Recepcyjno-Wypoczynkowego Łańsk mogą zawierać składniki alergenne: mleko krowie, jaja, ryby, skorupiaki, zboża zawierające gluten (pszenica, owies, jęczmień, żyto), orzechy (laskowe, włoskie, migdały), orzeszki ziemne, soja, seler, sezam, gorczyca.

SPOTKANIA PRZY OGNISKU I GRILLU

W każdym sezonie klimatyczne spotkania dla wędkarzy, żeglarzy oraz miłośników życia blisko natury i przyrody.

Sale bankietowe oraz kawiarnia

W restauracji z przyjemnością organizujemy imprezy okolicznościowe, obsługujemy szkolenia i imprezy integracyjne, a nasza  kawiarnia i bar serwują lokalne wypieki oraz napoje.

Łańsk - wesele w restauracji

Imprezy okolicznościowe

Łańska restauracja z widokiem na jezioro to idealne miejsce na organizację wesela, bankietu czy uroczystej kolacji. Zapewniamy wybór wyśmienitych potraw i gwarantujemy malownicze krajobrazy oraz wyjątkową atmosferę, o którą zadba doświadczona obsługa.

Bankiety i przyjęcia

Polecamy również sezonowy, słoneczny taras z widokiem na zakole Łyny i otaczającą polanę, gdzie organizujemy spotkania przy ognisku i grillu. Bliskość przyrody, otwartość spotykanych ludzi, mnogość form aktywnego wypoczynku i niespieszna atmosfera to najlepsze dodatki do dań naszej regionalnej kuchni.
Łańsk - taras z widokiem na jezioro

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock