Smaczna oferta restauracji w Łańsku

Tradycyjna kuchnia warmińska

Łańsk - restauracja

Lokalizacja

Restauracja znajduje się w centralnym punkcie ośrodka (pałacyk myśliwski Puszcza), w sąsiedztwie jeziora Łańskiego.

Restauracja

Restauracja a’la carte jest czynna

w godzinach  12.00 – 18.00.

Bar

Bar z kawiarnią jest czynny

w godzinach 12.00 – 22.00.

}

Posiłki serwujemy

  Śniadanie 8.00-10.00

Obiad  13.00-15.00

Kolacja  18.00 – 19.00

Co oferuje Kuchnia

 

Restauracja w Łańsku serwuje smaczne potrawy tradycyjnej kuchni polskiej czerpiąc inspiracje ze sprawdzonych warmińskich receptur. Dbamy o dostawy świeżych i regionalnych produktów, na bazie których przyrządzamy pyszne dania na domowy sposób.

Nasi kucharze wytrawnie przygotowują dania z mięsa wieprzowego i drobiu, a w komponowaniu menu wykorzystują łatwo dostępne nowalijki, ryby oraz owoce leśne. Szczególnie zachęcamy do skosztowania własnoręcznych łańskich wypieków w postaci chleba i ciast. Nieodłącznym elementem kuchni regionalnej na Warmii i Mazurach są zupy, które w Łańsku są warzone w myśl lokalnej zasady gospodarności i wykorzystywania wszystkich dostępnych produktów. Są to zatem smaczne, proste i syte dania, bogate w składniki odżywcze.

Szef Kuchni Maciej Michalski poleca na jesień :

Krem z ziemniaka podany z chrupiącym chipsem z boczku 200 ml – 12,00 zł

Tatar siekany z polędwicy wołowej, z marynowanym boczniakiem 200 g – 29,00 zł

Dzyndzałki z nadzieniem z dzika i omastą 400 g – 26,00 zł

Smażony sandacz podany z czarną soczewicą, blanszowaną cukinią i sosem truflowym   150 g / 100 g / 100 g  – 39,00 zł

Brownie piernikowe z duszoną śliwką w czerwonym winie i lodami śmietankowymi  120 g – 18,00 zł

* zapraszamy do zapoznania się z pełnym menu sezonowym a’la carte: menu jesień 2019

** Potrawy przygotowywane w kuchni Kompleksu Recepcyjno – Wypoczynkowego Łańsk mogą zawierać składniki alergenne: mleko krowie, jaja, ryby, skorupiaki, zboża zawierające gluten (pszenica, owies, jęczmień, żyto), orzechy (laskowe, włoskie, migdały), orzeszki ziemne, soja, seler, sezam, gorczyca.

SPOTKANIA PRZY OGNISKU I GRILLU

W każdym sezonie odbywają się klimatyczne spotkania dla wędkarzy, żeglarzy oraz miłośników życia blisko natury .

Sale bankietowe oraz kawiarnia

W restauracji organizujemy  wesela, obsługujemy imprezy okolicznościowe i integracyjne, a nasza  kawiarnia i bar serwują lokalne wypieki oraz napoje.

Bankiety i przyjęcia

Łańska restauracja z widokiem na jezioro to idealne miejsce na organizację wesela, bankietu czy uroczystej kolacji. Zapewniamy wybór wyśmienitych potraw i gwarantujemy malownicze krajobrazy oraz wyjątkową atmosferę, o którą zadba doświadczona obsługa.

Opinie i rekomendacje naszych Gości znajdziecie w linku opinie i  recenzje

Informacje na temat oferty i rezerwacje terminów :

tel.: +48 89 512 11 80, ; e-mail: recepcja@lansk.pl 

Łańsk - wesele w restauracji

Imprezy plenerowe

Polecamy również sezonowy, słoneczny taras z widokiem na zakole Łyny i otaczającą polanę, gdzie organizujemy spotkania przy ognisku i grillu. Bliskość przyrody, otwartość spotykanych ludzi, mnogość form aktywnego wypoczynku i niespieszna atmosfera to najlepsze dodatki do dań naszej regionalnej kuchni.

Śluby i wesela

W unikalnej atmosferze Łańska organizujemy wesela, przyjęcia komunijne oraz chrzciny. Na terenie ośrodka znajduje się, urokliwie położona nad rzeką, kaplica rzymskokatolicka pod opieką Zakonu Kawalerów Maltańskich. W niej odbywają się kameralne uroczystości religijne i posługi sakramentów, w tym także śluby. Na życzenie Pary Młodej organizujemy poprawiny po weselu na świeżym powietrzu, w formie grilla lub biesiady. Na rozległej polanie, w chacie grillowej bądź na słonecznym tarasie przylegającym do restauracji, można odpocząć po udanych zaślubinach i w luźniejszej atmosferze delektować się smakami regionalnych dań.

Łańsk - wesele w restauracji
Łańsk - taras z widokiem na jezioro

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock