Weekend za pół ceny – edycja VII

weekend za pół ceny

Kompleks Recepcyjno -Wypoczynkowy Łańsk został partnerem VII edycji ogólnopolskiej akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jak uczy doświadczenie poprzednich edycji sam pomysł sprawdził się! Niewątpliwie idea spędzania dodatkowego urlopu w nieoczywistych terminach, a przede wszystkim na terenie kraju jest słuszna. Wnioskując z zainteresowania ofertą naszych Gości, to ciekawa forma zachęcenia Polaków do poznawania niezwykłych zakątków naszego kraju. Przede wszystkim do organizowania krótkiego wypoczynku właśnie w Polsce. Dlatego biorąc pod uwagę sukcesy poprzednich edycji, przygotowaliśmy kolejną atrakcyjną ofertę promocyjną dotyczącą pobytu weekendowego w Łańsku.

odkryj Łańsk

Z pewnością legendarny kurort wciąż jest, dla niektórych, owiany aurą tajemniczości. Prawdopodobnie wiedza o naszym ośrodku kończy się często na wpisie w Wikipedii 🙂 Najwyższy czas to zmienić i zaplanować swój pierwszy pobyt w miejscu, które niegdyś kryło się za kryptonimem W-1. Tajny ośrodek rządowy od kilkunastu lat jest bowiem miejscem otwartym i gościnnym dla wszystkich. Niewątpliwie las warmiński jesienią mieni się wszystkimi odcieniami złota a łańskie ścieżki stoją otworem dla miłośników przyrody. Reasumując listopad to idealny moment na podarowanie sobie solidnej dawki natury, okraszonej nutą historii za niewielką cenę.

oferta specjalna

Promocja obowiązuje w okresie od 22.11 do 24.11.2019 r. i będzie realizowana za cenę niższą o 50% w stosunku do regularnej ceny za usługę główną. Akcja niższych cen obejmuje usługi noclegowe “cena za pokój ze śniadaniem”, których wykaz znajduje się w naszej ofercie w zakładce “cennik“.

Dodatkowo w cenie pobytu proponujemy naszym Gościom :

  • plac zabaw dla dzieci
  • boiska do gier zespołowych,
  • tenis stołowy, badminton, gry planszowe, bibliotekę
  • basen kryty, saunę i salę ćwiczeń
  • parking,
  • Internet WiFi.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty smacznych obiadów i kolacji serwowanych w naszej restauracji a przede wszystkim do aktywnego spędzenia czasu w pięknej okolicy Łańska. Na życzenie Gości udostępniamy rowery i kijki do nordic walking, a także sanki, narty i buty biegowe  w zależności od kaprysów jesiennej aury.

informacje i rezerwacje

Zgodnie z regulaminem organizatora akcji * sprzedaż ofert rozpocznie się w dniu 30 października. Oferta jest limitowana, a jej ograniczenie wynika z ilości dostępnych miejsc noclegowych w naszym ośrodku. W związku z tym warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest uzyskanie rezerwacji gwarantowanej na pobyt we wskazanym okresie. Rezerwację gwarantowaną można uzyskać poprzez zarezerwowanie dostępnych usług noclegowych i zapłatę przelewem zaliczki w wysokości min. 30%  kosztów pobytu w ciągu 3 dni roboczych od złożenia rezerwacji.

Zapraszamy do kontaktu z recepcją pod nr tel. 89 512 11 80, tel. kom. 697 694  615, e-mail: recepcja@lansk.pl

Konto KR – W Łańsk nr 32 1130 1017 0020 1466 4320 0003.

* Organizatorem akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” jest Polska Organizacja Turystyczna z siedzibą w Warszawie przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8.

SiteLock