Puszcza – pokoje i apartamenty

Łańsk - Puszcza - widok latem

Lokalizacja

W centralnym punkcie ośrodka, w bliskim sąsiedztwie jeziora.

Noclegi

W budynku znajduje się 8 pokoi 2-osobowych (tzw. “łowieckich) i 3 apartamenty (tzw. “ministerialne” i “dyrektorskie”).

Gwarancja

Gwarantujemy ciszę, spokój i intymną atmosferę – obiekt jest objęty całodobową ochroną.

v

Historia

W tym budynku gościli m.in.: Herman Goering, Fidel Castro, Leonid Breżniew i Bolesław Bierut.

Blisko natury - cisza i spokój

Ośrodek w Łańsku położony jest nad północno-wschodnim brzegiem jeziora Łańsk, pośród rozciągających się na ogromnej powierzchni lasów Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej. Sama Puszcza znajduje się w Polsce północno-wschodniej, w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego. Ze względu na wielkość zajmowanej powierzchni oraz różnorodność siedlisk sprzyjających występowaniu różnych grup zwierząt, w tym ptaków, Puszcza stanowi dla nich unikalną ostoję.

Sale konferencyjne i restauracja

W budynku znajdują się sale bankietowe, konferencyjne, restauracja z kawiarnią oraz recepcja. Z przyjemnością organizujemy imprezy okolicznościowe, w tym wesela i chrzciny, obsługujemy szkolenia i imprezy integracyjne.

Łańsk - wesele w restauracji
Łańsk - pokój w Puszczy

Standard pokoju

W standardzie pokoi znajduje się salon dzienny, sypialnia typu Twin, łazienka z wanną, bezpośredni widok na jezioro lub ogród, a na wyposażeniu jest lodówka, czajnik, LED TV, Internet Wi-FI.

Standard apartamentów

W standardzie apartamentów znajduje się salon dzienny, sypialnia typu Twin, łazienka z wanną, bezpośredni widok na jezioro lub ogród, a na wyposażeniu jest lodówka, czajnik, LED TV, Internet Wi-FI.

Puszcza - apartament

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.