Willa Gawra – apartamenty

Liczba apartamentów 2-osobowych

Liczba apartamentów 4-osobowych

Noclegi w willi Gawra

Willa Gawra to budynek z muru pruskiego położony bezpośrednio nad jeziorem, w pobliżu przystani. Na parterze zapewniamy w niej wygodne apartamenty dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Pozostałe umiejscowione są w przyziemiu i na piętrze. Ma interesującą historię. W latach sześćdziesiątych XX wieku wypoczywał w niej Wiesław Gomułka.

Ważne: Willa Gawra w nowej odsłonie i po modernizacji zostanie oddana dla gości we wrześniu 2017 roku.

 

Apartamenty na parterze

Nr 2. Apartament dyrektorski 2-osobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych (parter)
Powierzchnia 52m2, przedsionek, hol z aneksem barowym, sypialnia Typu King (duże łóżko), salon dzienny z sofą, łazienka z prysznicem, LED TV, Internet Wi-Fi, taras, widok na jezioro.

Nr 3. Apartament dyrektorski 2-osobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych (parter)
Powierzchnia 56m2, przedsionek, hol z aneksem barowym,, sypialnia Typu King (duże łóżko), salon dzienny z sofą, łazienka z wanną, LED TV, Internet Wi-Fi, taras, widok na jezioro.

Apartamenty na piętrze i w przyziemiu

Nr 4. Apartament ministerialny 4-osobowy (piętro)
Powierzchnia 48m2, przedsionek, hol z aneksem barowym, sypialnia Typu Twin (2 jednoosobowe łóżka), salon dzienny z sofą, łazienka z prysznicem, LED TV, Internet Wi-Fi, balkon, widok na jezioro.

Nr 5. Apartament ministerialny 4-osobowy (piętro)
Powierzchnia 32m2, sypialnia typu Twin (2 jednoosobowe łóżka), salon dzienny z sofą, łazienka z prysznicem, LED TV, Internet Wi-Fi, balkon, widok na jezioro.

Nr 1. Apartament wędkarski 4-osobowy (przyziemie)
Powierzchnia 52m2, hol, 2 sypialnie typu Twin (2 jednoosobowe łóżka), kuchnia, oddzielne WC, łazienka, LED TV, Internet Wi-Fi, widok na jezioro.

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

Napisz do nas
Sytuacyjna mapka ośrodka Łańsk z położeniem obiektów
SiteLock