Liczba apartamentów

Liczba pokoi

Liczba miejsc noclegowych

Noclegi – pokoje i apartamenty

Ośrodek Wypoczynkowy Łańsk daje możliwość wspaniałego i niezapomnianego wypoczynku dla rodzin z dziećmi, grup znajomych, jak również jest idealnym miejscem dla wędkarzy, żeglarzy oraz osób, które cenią sobie spokój i bliskość przyrody. Gwarantujemy ciszę, spokój i intymną atmosferę, ośrodek jest objęty całodobową ochroną. W tym niezwykle malowniczym i niepowtarzalnym zakątku Polski zapewniamy ponad 120 miejsc noclegowych w komfortowych dwu, trzy i czteroosobowych pokojach i apartamentach w budynkach Puszcza i Perkoz, willach Leszcz, Okoń i Gawra oraz sześcioosobowych oryginalnych domkach fińskich.

Pokoje i apartamenty mają wspaniały widok na jezioro, ogród lub las. W każdym znajduje się łazienka i są one wyposażone w LED TV, telefon, lodówkę, czajnik elektryczny oraz mają dostęp do Internet Wi-Fi.

Cennik i pakiety usług

Ośrodek położony jest nad rzeką Łyną i rozciąga się wzdłuż brzegów jeziora Łańskiego w odległości 25 km od Olsztyna i 195 km od Warszawy. Serdecznie zapraszamy do organizowania szkoleń, narad, konferencji oraz spotkań integracyjnych i imprez okolicznościowych. Zapewniamy usługi noclegowe i gastronomiczne oraz możliwość wykorzystania z bazy konferencyjnej, a także rekreacyjnej w konkurencyjnych cenach. Konferencje w Łańsku to doskonały wybór!
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem usług ośrodka OW Łańsk.

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.