Konferencje i szkolenia

SZKOLENIA POZA MIASTEM

KONFERENCJE POŚRODKU LASU

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

Maksymalna liczba miejsc

Liczba sal konferencyjnych

Szkolenia i konferencje

W ośrodku Łańsk do prowadzenia konferencji i szkoleń proponujemy do wyboru 4 sale konferencyjne, łącznie dla 125 lub 210 osób, zależnie od sposobu ustawienia stołów. Sale wyposażone są w rzutnik pisma lub slajdów, ekran, flipchart, a na życzenie także w rzutnik multimedialny. Wszystkie pomieszczenia posiadają dostęp światła dziennego, niezależne miejsca parkingowe oraz foyer. Na terenie ośrodka funkcjonuje bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi.
W przerwach proponujemy doskonałe wyroby cukiernicze własnego wypieku wraz z serwisem kawowym.

Sale konferencyjne w budynku Perkoz na parterze

W sali multimedialnej A zapewniamy miejsce dla 40 osób przy stołach lub 60 osób w ich ustawieniu teatralnie. Wymiary sali to 6,5 x 11,5 m.

W sali multimedialnej B dysponujemy miejsce dla 60 osób przy stołach lub 80 osób w ich ustawieniu teatralnie. Wymiary sali to 7,5 x 11,5 m.

Dodatkowo istnieje możliwość połączenia obu sal A i B w jedną mieszczącą do 140 osób w ustawieniu teatralnym.

Sale konferencyjne w budynku Perkoz na piętrze

Do dyspozycji gości oddajemy klimatyzowaną kameralną salkę z własnym tarasem, idealną na spotkania biznesowe, okolicznościowe obiady czy uroczyste kolacje.
W sali multimedialnej C wygodnie może spotkać się 30 osób przy stołach lub 50 osób w ustawieniu teatralnym.

Sala konferencyjna i sala bankietowa w budynku Puszcza

Na piętrze w sali VIP wygodnie może spotkać się 30 osób przy stołach lub 50 osób w ustawieniu teatralnym.

Na parterze w dużej klimatyzowanej sali restauracyjnej możemy na życzenie przygotować bankiet, spotkanie jubileuszowe, uroczystą kolację, a także wesele z tradycyjnym smacznym, polskim menu. Sala ta może pomieścić około 140 osób w ustawieniu bankietowym. Serdecznie zapraszamy.

Imprezy integracyjne

Przestrzeń w Łańsku pozwala na organizowanie wielu dodatkowych atrakcji, także w postaci plenerowych imprez integracyjnych. KR-W Łańsk współpracuje z firmami, które realizują ciekawe scenariusze tematyczne oraz zajęcia typu survival oraz team-building, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań niezależnie od pogody, czy pory roku. Malownicze, leśne tereny ośrodka oraz jezioro gwarantują znakomite warunki do organizacji, jak również niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

Imprezy okolicznościowe

Ogniska i biesiady na świeżym powietrzu proponujemy na przykład w formie majówki czy biesiady chłopskiej ubarwionej występami zespołu ludowego lub akordeonisty.
Na terenie ośrodka znajduje się stadnina koni, która organizuje jazdy i pokazy konne, a także przejażdżki bryczką lub w okresie zimowym kulig. Tradycyjne Wozy Warmińskie lub sanie i sanki przewożą gości przez dzikie zakątki Lasów Łańskich, co stanowi idealne połączeniu z ogniskiem oraz konkursami.

Śluby i wesela

W unikalnej atmosferze Łańska organizujemy wesela, przyjęcia komunijne czy chrzciny. Na terenie ośrodka znajduje się poświęcona kaplica rzymskokatolicka pod opieką Zakonu Kawalerów Maltańskich, w której odbywają się uroczystości religijne i posługi sakramentów w tym śluby.

Dodatkowe atrakcje

Dysponujemy pełnowymiarowym basenem wraz z sauną i siłownią. W kawiarni obok baru przygotowaliśmy stoły do gry w bilard oraz piłkarzyki. Na terenie zielonym, w zakolu rzeki Łyny usytuowany jest teren piknikowy z wiatą grillową i miejscem na ognisko. Nieopodal znajdują się boiska do siatkówki i piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci.

Nasza restauracja z widokiem na jezioro to idealne miejsce na organizację bankietu, uroczystej kolacji czy cocktailu. Polecamy też sezonowy, słoneczny taras z widokiem na ogród i otaczający las.

Zapewniamy smaczną, tradycyjną polską kuchnię i gwarantujemy malownicze krajobrazy oraz wyjątkową atmosferę, o którą zadba doświadczona obsługa.

W przerwach proponujemy doskonałe wyroby cukiernicze własnego wypieku wraz z serwisem kawowym.

CENA ZA POKÓJ DLA GRUPKWOTA ZA DOBĘ
Pokój 1-osobowy80-180 zł
Pokój 2-osobowy60-160 zł
Koszt uzależniony od liczby uczestników szkolenia.
Ceny podane są w kwotach brutto, zawierają podatek VAT.
Ceny dotyczą odpłatności za nocleg ze śniadaniem dla 1 osoby.
Ceny wyżywienia dla każdej grupy ustalane są indywidualnie.
SALA KONFERENCYJNA - BUDYNEKLICZBA MIEJSCKWOTA ZA DZIEŃ
A - PERKOZ60700 zł
B - PERKOZ60700 zł
C - PERKOZ40200 zł
VIP - PUSZCZA30300 zł
Ceny podane w kwotach brutto, zawierają podatek VAT.
WYŻYWIENIE STANDARDOWE NA OSOBĘKWOTA
Śniadania - szwedzki stół20 zł
Obiad - zupa, drugie danie, deser, kompot, woda30 zł
Kolacja - zimna płyta, danie ciepłe, herbata, woda20 zł
Menu uroczystego obiaduod 45 zł
Menu uroczystej kolacjiod 50 zł
Menu grilloweod 40 zł
Plus koszt zamówionego alkoholu oraz napoi bezalkoholowych.
Ceny podane są w kwotach brutto, zawierają podatek VAT.

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock