Szkolenia poza miastem

Konferencje pośrodku lasu

Nowoczesne wyposażenie

Maksymalna liczba miejsc

Liczba sal konferencyjnych

Szkolenia i konferencje

W naszym ośrodku proponujemy do wyboru 4 sale konferencyjne, łącznie dla 125 lub 210 osób, zależnie od sposobu ustawienia stołów. Sale wyposażone są w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, a na życzenie także w nagłośnienie . Wszystkie pomieszczenia posiadają dostęp światła dziennego, niezależne miejsca parkingowe oraz foyer. Na terenie ośrodka funkcjonuje bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

Nasza restauracja z widokiem na jezioro Łańskie to idealne miejsce na organizację bankietu, uroczystej kolacji czy mniej oficjalnego cocktailu. Polecamy też sezonowy, słoneczny taras z widokiem na polanę i otaczający las. Zapewniamy smaczną, tradycyjną polską kuchnię i gwarantujemy malownicze krajobrazy oraz wyjątkową atmosferę, o którą zadba doświadczona obsługa. W przerwach proponujemy doskonałe wyroby cukiernicze własnego wypieku wraz z serwisem kawowym.

Sale konferencyjne w budynku Perkoz na parterze / piętrze

W sali multimedialnej A zapewniamy miejsce dla 40 osób przy stołach lub 60 osób w ich ustawieniu teatralnie.

W sali multimedialnej B dysponujemy miejsce dla 60 osób przy stołach lub 80 osób w ich ustawieniu teatralnie.

Dodatkowo istnieje możliwość połączenia obu sal A i B w jedną mieszczącą do 140 osób w ustawieniu teatralnym.

W sali konferencyjnej C (piętro) wygodnie może spotkać się 30 osób przy stołach lub 50 osób w ustawieniu teatralnym.

Sala bankietowa w budynku Puszcza

Na parterze, w przestronnej klimatyzowanej sali restauracyjnej z widokiem na jezioro możemy przygotować bankiet, spotkanie jubileuszowe, uroczystą kolację, a także wesele z tradycyjnym smacznym, polskim menu. Sala ta może pomieścić około 140 osób w ustawieniu bankietowym. Do sali przylega słoneczny taras z ogródkiem grillowym i widokiem na zakole Łyny.

 

Imprezy integracyjne

Przestrzeń w Łańsku pozwala na organizowanie wielu dodatkowych atrakcji, także w postaci plenerowych imprez integracyjnych. OW Łańsk współpracuje z firmami, które realizują ciekawe scenariusze tematyczne oraz zajęcia typu survival oraz team-building, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań niezależnie od pogody, czy pory roku. Malownicze, leśne tereny ośrodka oraz jezioro gwarantują znakomite warunki do organizacji, jak również niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

Ogniska i biesiady na świeżym powietrzu proponujemy w formie majówki czy biesiady chłopskiej ubarwionej występami kapeli ludowej lub akordeonisty. Posiadamy zadaszoną wiatę grillową ( idealną dla ok. 40-50 osób ) oraz miejsce na rozpalenie ogniska na polanie, w zakolu rzeki Łyna.

Dodatkowe atrakcje

Dysponujemy pełnowymiarowym krytym basenem wraz z sauną i salą fitness. W kawiarni obok baru przygotowaliśmy stoły do gry w bilard oraz piłkarzyki. Na terenie zielonym, w zakolu rzeki Łyny usytuowany jest teren piknikowy z wiatą grillową i miejscem na ognisko. Nieopodal znajdują się boiska do siatkówki i piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci.

Nasza przystań nad jeziorem Łańskim wyposażona jest w kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe oraz łodzie z silnikiem elektrycznym. Do dyspozycji  zaawansowanym żeglarzom oddajemy  żaglówki Nexo.

Recepcja ośrodka wypożycza także rowery, kijki nordic walking, narty i buty biegowe, a także sanki.

.

CENA ZA MIEJSCE NOCLEGOWE DLA GRUPKWOTA ZA DOBĘ
W pokoju 1-os.100-200 zł
W pokoju 2-os.70-170 zł
Koszt uzależniony od liczby uczestników szkolenia.
Ceny podane są w kwotach brutto, zawierają podatek VAT.
Ceny dotyczą odpłatności za nocleg ze śniadaniem dla 1 osoby.
Ceny wyżywienia dla każdej grupy ustalane są indywidualnie.
SALA KONFERENCYJNA - BUDYNEKLICZBA MIEJSCKWOTA ZA DZIEŃ
A - PERKOZ60500 zł
B - PERKOZ60500 zł
C - PERKOZ40200 zł
Ceny podane w kwotach brutto, zawierają podatek VAT.
PRZYKŁADOWE WYŻYWIENIE NA OSOBĘKWOTA
Śniadania - bufet szwedzki z napojami25 zł
Obiad bufetowy- zupa, danie mięsne, danie wegetariańskie, dodatek skrobiowy, surówki, deser, kawa, herbata, kompot, wodaod 50 zł
Kolacja bufetowa- zimne przekąski, danie mięsne, danie wegetariańskie, bar sałatkowy kawa, herbata, woda, napoje owocoweod 40 zł
Menu uroczystego obiaduod 65 zł
Menu uroczystej kolacjiod 85 zł
Menu grilloweod 45 zł
Plus koszt zamówionego alkoholu oraz napoi bezalkoholowych.
Ceny podane są w kwotach brutto, zawierają podatek VAT.

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.