Wigilia dla firm

Firmowe spotkania świąteczne to idealny moment na podsumowanie udanego roku. Zaproś swoich pracowników do Łańska i podaruj im magię tego miejsca.

Spotkanie świąteczne.

Serdecznie zapraszamy do organizacji wigilii dla pracowników / klientów Państwa firmy w magicznym miejscu i niepowtarzalnej łanskiej atmosferze.

Spotkanie świąteczne to wymarzona okazja  do podsumowania udanego zawodowo roku i wyróżnienia współpracowników za ich zaanagażowanie w minionych dwunastu miesiącach.

Wigilia w gronie osób, których być może nie znamy chociaż spędzamy z nimi więcej czasu na codzień niż z rodziną jest też okazją do integracji zespołu oraz wzmocnienia czy budowania pozytywnego wizerunku firmy. Łańsk ze swoją aura spokoju i bliskości z naturą sprzyja refleksji i wyciszeniu tak poszukiwanym w okresie goraczki świątecznych przygotowań

Oferta specjalna

W ramach naszej oferty w dniach 04.12-20.12.2017 r.proponujemy m.in.

  • wyjątkowe menu utrzymane w tradycji polskiej wigilii – już od 65,-zł / os.
  • świąteczny wystrój sali ze świeżych drzewek i naturalnych ozdób
  • profesjonalną obsługę kelnerską
  • rabat w wysokości 30 % na noclegi

Dodatkowo proponujemy możliowść przygotowania atrakcji dodatkowych na życzenie ( wizyta Mikołaja i wręczanie prezentów, wspólne koledowanie z akompaniamentem, występ kapeli ludowej, myzyka na żywo, fotobudka, oprawa muzyczna i świetlna DJ’a  etc. )

Serdecznie Zapraszamy do Łańska

Unikalne położenie ośrodka, wyjątkowa rodzinna atmosfera oraz tradycyjna polska kuchnia to gwarancja udanego spotkania w gronie współprcowników w Łańsku. Zapraszamy do składania rezewacji. Szczegółowych informacji na temat oferty udzielą Państwu nasi  pracownicy recepcji oraz

Anna Skórka: +48 89 512 13 50,   anna.skorka@lansk.pl

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock