Bal Karnawałowy 2019

Wyśmienita zabawa, smaczna kuchnia i weekend w uroczym zakątku Warmii.

Ostatki 2019

Legendarny ośrodek w Łańsku zaprasza na bal karnawałowy 2019.  Po aktywnym wypoczynku rodzinnym podczas Zimowych Ferii, miłosnych uniesieniach w Dniu Św. Walentego oraz rozpuście Tłustego Czwartku przyjdzie czas na zwieńczenie okresu zimowych uciech. To właśnie Ostatki są, zaraz po Balu Sylwestrowym, najbardziej popularną imprezą w naszym kalendarzu. Gorąco zachęcamy do spędzenia ostatniego weekendu karnawału w samym środku  warmińskiego lasu.

Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną i świetlną zapewni DJ a na parkiecie królować będą ulubione przeboje do tańca a czasem i śpiewu. Szef kuchni przygotuje na tę okazję wyjątkowe menu, w których odnajdziecie mieszankę tradycyjnej łańskiej kuchni z dodatkiem kulinarnych nowości. Szczegółowe menu zamieścimy wkrótce w tym miejscu : menu bal karnawałowy.

Oferta specjalna

W sobotę 02.03.2019 zaserwujemy wyśmienitą karnawałową kolację, zaoferujemy bufet ciepłych dań i zimnych przekąsek oraz apetycznych słodkości. Podczas tego niezapomnianego wieczoru zapewnimy wybór napojów gorących oraz zimnych trunków. Każda para  otrzyma do wyboru butelkę wina stołowego albo butelkę wódki krajowej. Obiecujemy, że będzie  to noc pełna wielu  atrakcji, konkursów z nagrodami i świetnej zabawy do białego rana, jak na ostatki przystało. Początek balu zaplanowalismy na godzinę 19.00 – zakończenie na 4.00 …a po upojnej nocy oferujemy solidną dawkę świeżego łańskiego powietrza  🙂

Zaproszenia na bal karnawałowy w cenie 150 zł / os.

 

Dla uczestników balu proponujemy :

  • nocleg dla 2 os. w cenie 100 zł / pokój ( doba hotelowa przedłużona do godz.15.00  ),
  • śniadanie w formie bufetu 25 zł / os.

Zapraszamy do Łańska na ostatki 2019.

Zachęcamy do składania wcześniejszych rezerwaci, ilość miejsc ograniczona. Szczegółowych informacji na temat oferty udzielą Państwu pracownicy recepcji:

+48 697 694 615 recepcja@lansk.pl

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dostępne terminy dla zorganizowania wypoczynku, szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych lub okolicznościowych.

SiteLock